ייעוץ עד הבית

אם את מעדיפה לקבל ייעוץ בסביבה הטבעית שלך  את יכולה להזמין פגישת הכנה להנקה לפני הלידה ו / או ייעוץ הנקה בבית החולים או בביתך.

shelly cons2פגישת הכנה להנקה

אנו ממליצות להתחיל את ההנקה ברגל ימין עם פגישת הכנה להנקה באווירה נינוחה, עוד לפני בואו של התינוק לעולם. את הפגישה מומלץ לקבוע החל בסביבות השבוע ה-30 להיריון עד סמוך למועד הלידה בהתאם להרגשתך. נמצא שפגישת הכנה היא גורם משמעותי בהצלחה בהנקה.  הפגישה יכולה להיות ראשיתו של תהליך ליווי עד הלידה ואחריה לפי הצורך.

פגישת ייעוץ הנקה

הפגישה תיקבע בשיחה מקדימה שבה תציידי את היועצת  במידע רלוונטי עלייך ועל תינוקך.

בתקופה הראשונה שאחרי הלידה אין סדר יום קבוע ולכן יש גמישות מסוימת בקביעת שעת הפגישה. כדי להפיק את המרב מהפגישה, רצוי שהתינוק יהיה  ערני בזמן הפגישה ועם זאת רגוע. לשם כך מומלץ לא להניקו או להאכילו סמוך מדי לפגישת הייעוץ. אם בכל זאת יש צורך להאכילו  לפני הפגישה  נסי להאכילו רק מעט או חלק מהמנה  כדי להבטיח שירצה להדגים את יכולות היניקה שלו במהלך הפגישה.

הייעוץ שלנו אינו חד פעמי אלא חלק מתהליך מתמשך, שיכול כאמור להתחיל עוד לפני הלידה. לאחר פגישת הייעוץ הראשונה  תתבקשי לפעול לפי תוכנית שהותאמה לך ולתינוקך.  לאחר מכן, נדרש מעקב הכולל תמיכה בטלפון ומפגשי מעקב כדי לוודא שהתוכנית מתאימה, וכדי לעדכן אותה במקרה הצורך.