ד"ר שלי גת ושיר ליבנה מזמינות אותך להירשם

קורס מתקדם בהנקה אוקטובר 2022

למה הקורס הזה מתאים לך?

את בעלת הכשרה רפואית, פארא-רפואית או הכשרה מקצועית אחרת בתחומי טיפול וליווי אמהות ותינוקות ומחפשת לתת מענה לאמהות מניקות ותינוקות יונקים ולקדם את בריאות הציבור דרך קידום הנקה.
 
הקורס שלנו בשבילך.
 
יש לך מטופלות שפונות אלייך בשאלות כי הן מתקשות בהנקה. חלקן יודעות שאת זו שתומכת בהנקה או שאולי הייתה לך חוויה אישית לא כל כך מוצלחת ואת מבינה כמה חשוב שאמהות יפגשו אנשי מקצוע שמבינים בהנקה.
 
הקורס שלנו בשבילך. 
 
את מרגישה צורך בשינוי, או רצון להרחיב את ארגז הכלים שלך, את מרגישה שהנקה היא חלק ממך, את מאמינה בנרמול הנקה בחברה הישראלית.
 
הקורס שלנו בשבילך.
 
גם את נעזרת בנשות מקצוע שסייעו לך להתגבר על אתגרים שונים בהנקה, ועכשיו את רוצה לתת עזרה מקצועית לאמהות.
 
הקורס שלנו בשבילך.
תמונה עם סטודנטים שסיימו את הקורס

בקורס תרכשי ידע בנושאים שונים

בסיום הקורס תוכלי

לנשות מקצוע המעוניינות בהרחבת ארגז הכלים:

למעוניינות בקידות הנקה בעבודה השוטפת במרפאה:

אז מה בתכל'ס?

מה הקורס כולל?

מתי מתחילות?
 
החלק העיוני כולל 16 מפגשים בזום, המתקיימים בימי שישי בבוקר.
התחלה – 21 באוקטובר 2022, סיום- 24 בפברואר 2023.
החלק המעשי ישולב במהלך החלק העיוני ויימשך גם אחריו.
 
איפה?
 
זום ובשדות קליניים שונים: בי״ח לניאדו, מרפאת הנקה קהילתית בפרדס חנה, מרפאה פרטית וקבוצת אמהות בעמק חפר.
 
מה המחיר?
 
מחיר הקורס  8,500 ש”ח עם אפשרות לפריסה לתשלומים.
1000 ש”ח דמי הרשמה במועד ההרשמה, ללא תשלום לא יתבצע רישום לקורס.
 
הקורס משמש דרישת סף ובסיס להמשך ההכשרה להסמכה ליועצת הנקה בינלאומית IBCLC. 
בסיום הקורס ובכפוף לעמידה בכל הדרישות, תינתן תעודה של מדריכת הנקה. 
 

מתנה לכל נרשמת! המדריך הישראלי להנקה

למה ללמוד איתנו?

האתר המקצועי שלנו:

אתר אינטרנט של שלי גת המרכז שפע של מידע על הנקה בנושאים שונים בשפה ברורה הפונה לאימהות ולאנשי מקצוע.

קבוצת פייסבוק ייחודית “שלי גת הכי את המומחיות”:
 שנותנת מידע ותמיכה לאמהות מניקות ברשת. הקבוצה מונה כעת מעל ל-5000 חברות וזוכה לשבחים ולהמלצות מאימהות רבות ברחבי הרשת.

מי אנחנו?

מרצות הקורס הן יועצות ״בית להנקה״, בעלות ניסיון עשיר בייעוץ הנקה ובתחומים נוספים. 
 
שלי גת  MD, יועצת הנקה מוסמכת IBCLC
אם לחמישה. MD, IBCLC, מהנדסת מכונות, יועצת הנקה מוסמכת ובוגרת לימודי רפואה, מרצה מנוסה בקורסי הכשרת יועצות הנקה עצמאיים ומטעם משרד הבריאות. הקימה את בית להנקה מתוך חזון לתת את ההכשרה המקיפה ביותר לנשות מקצוע ואת המענה המקצועי והאנושי ביותר לאימהות באמצעות רשת מרפאות הנקה, ביקורי בית, ליווי מדריכות הנקה במסלול ההכשרה לתואר יועצת הנקה בינלאומית, אתר אינטרנט וקבוצת פייסבוק שנותנת מענה לאימהות 24 שעות ביממה.

שיר ליבנה 
אם לשלושה. יועצת הנקה מוסמכת IBCLC, מרצה מנוסה בקורסי הכשרת יועצות הנקה שונים ומדריכה קלינית במסלול ההכשרה ליועצות הנקה IBCLC.
מלווה אמהות לאורך כל תקופת ההנקה של “שלי גת בית להנקה” במושב הדר עם ובמסגרת מרפאה של מכבי “הדקלים 95, מרפאה בקהילה” בפרדס חנה.
 
 

מרצים אורחים

ד”ר אייל בוצר, מירי פרבזנר יועצת הנקה IBCLC ורוקחת, טלי בן ארי RN אחות פגייה ויועצת הנקה IBCLC, ד”ר זהר שלו רופאת ילדים במכבי שירותי בריאות, עדי פלג דיאטנית קלינית ויועצת הנקה IBCLC, ד”ר מאיה שפר פסיכיאטרית שיבא, ד”ר שרון ברנסבורג צברי מנכ”לית בנק החלב הלאומי, ד״ר אייל בוצר מנהל מרפאת שיניים איכילוב.
 
 
*רשימת טנטטיבית של מרצים אורחים.

תלמידות ממליצות

“הגעתי לקורס אחרי ששלי ושיר המקסימות ליוו אותי באתגרי ההנקה הפרטיים שלי וכך נחשפתי לעולם הקסום של הדרכת הנקה.
במהלך הקורס למדתי על עולם ההנקה בכלל ועל הדרכת הנקה בפרט מכל כך הרבה זויות שונות.
הגישה שלהן לעולם ההנקה היא מיוחדת והוליסטית, כזאת שמעצימה את הקשר בין האם לתינוק שלה, כזאת שרואה גם את האימא וגם את התינוק, ביחד ולחוד, כזאת ששמה דגש על צרכי התינוק, צרכי האם והצרכים המשותפים שלהם.
מעבר לכך, בפן המקצועי, הקורס מכיל מרצים מגוונים ממקצועות שונים אשר חשפו אותנו לכל כך הרבה עולמות המשיקים לעולם ההנקה על מנת להרחיב את נקודת המבט שלנו בעת מתן ייעוץ לאימא. כל שיעור היה מעניין יותר ומעשיר יותר מקודמו והשילוב ביניהם הגדיל את בסיס הידע ואיתו גם את הביטחון. 
לבסוף, הקורס כולל שעות מעשיות אשר מאפשרות הזדמנות ייחודית לפגוש אם ותינוק שעות ספורות לאחר הלידה ולסייע להם בחיבור הראשוני והקסום הזה, בפתחה של דרך ההנקה המשותפת שלהם.
זוהי חוויה עוצמתית ומלמדת. הזדמנות פז ליישם את החומר שלמדנו בליווי צמוד של יועצות הנקה מדהימות. ההתנסויות הללו ממחישות כמה תפקידה של מדריכת ההנקה יכול להיות חיוני בתחילת דרכה של אם מניקה ובזכות אותן התנסויות, הידע התיאורטי הופך לפרקטי ומעשי. למדתי בלי סוף, רכשתי ביטחון והתאהבתי במקצוע. 
וברמה האישית, שלי ושיר שמובילות את הקורס, הן נשים יוצאות דופן, יועצות הנקה נדירות, שמצליחות בעדינות ואסרטיביות לכוון, להדריך, לדחוף ולעודד את הנשים השונות שנקלעות לדרכן, בדיוק לפי מה שכל אחת צריכה. זוהי זכות ללמוד מהן ולקבל מהן השראה. 
מומלץ בחום”
ד”ר מור קרובינר, סטאז׳רית
“אני שמחה להמליץ על קורס תמיכת הנקה. תחום רפואת ההנקה הוא תחום שמתפתח במהירות בשנים האחרונות. נושא זה רלוונטי כמעט לכל תחום התמחות, ובעיקר רפואת משפחה, ילדים, נשים וכירורגיה. למעשה כמעט בכל תחום עיסוק אנחנו יכולים לפגוש מטופלות מניקות, ונצטרך להביא בחשבון את ההנקה בתוך מערכת השיקולים הרפואיים, אם לגבי בעיות שקשורות לעצם ההנקה או לגבי בעיות רפואיות אחרות שדורשות למשל טיפול תרופתי או הדמיה אצל אשה מניקה. יש לנו כאנשי מקצוע יכולת השפעה משמעותית על קידום ההנקה, במתן יעוץ נכון מבוסס ידע מדעי מוכח. מצד שני, לעיתים חוסר ידע עדכני בתחום רפואת ההנקה עלול להביא למתן יעוץ שגוי לאם המניקה, ובכך לפגוע שלא צורך בהנקה.
ישנה חשיבות גדולה להרחיב את הידע המקצועי שלנו ברפואת הנקה על מנת שנוכל לתת למטופלות שלנו טיפול רפואי מעודכן, איכותי ומיטבי.”
ד”ר חגית דויטש, רופאת נשים
“רוצה להמליץ לכל מי שתחום תפקודי הפה, האכילה, ו/או עבודה עם פעוטות ובכלל מי שתחום ההנקה מדבר אליה.
ממליצה בחום מניסיון, על קורס מדריכות ההנקה של שיר מ”שלי גת – בית להנקה”.
מרגישה שהקורס תרם לי רבות גם לעבודתי כקלינאית תקשורת”…
הדר אבס, קלינאית תקשורת
“תפקודי פה, מוטוריקה גסה ועדינה, רפלקסים ראשוניים, תפקודים אקזוקטיביים, קשר, קשב, אנטומיה, פיזיולוגיה, ארגונומיה, positioning, handling.
ההנקה אוספת לתוכה המון מיומנויות שלכל סקטור ממקצועות הבריאות  יש מה לתרום, בשיח המקצועי ובעשייה הקלינית, דווקא מתוך עולם התוכן המקצועי שממנו כל אחת מאיתנו מגיעה.
ההנקה היא של כולנו.
ממליצה בחום ומנסיון על קורס מדריכות ההנקה של שלי גת בית להנקה. מדובר בקורס מעמיק ומבוסס ראיות שיתן לך כלים לסייע לאמהות ותינוקות ויעשיר את עבודתך הטיפולית”
אביטל עציון, פיזיותרפיסטיה נשית והתפתחותית
“בהריון לא ידעתי בכל אם אניק. אחרי הלידה הרגשתי שאני לא רוצה משהו אחר ואחרי שנה אני מוצאת את עצמי בקורס להדרכת הנקה של שלי גת בית להנקה. אני רוכשת כלים לתמוך בנשים בנקודות זמן הכי רגישות שלהן, והכל עם צוות מיוחד ומגוון. הקורס הזה הוא בהחלט מתנה לעצמי , מתנה שאוכל להמשיך להעניק גם הלאה…” 
יסמין בר-יוסף, מרפאה בעיסוק
“אני אחות במקצועי, תמיד שאפתי לעסוק בתחום האימהות והילודים. כשנפתח הקורס של שלי גת בית להנקה היה לי ברור שאני עושה אותו. הקורס בנוי בצורה מקצועית, הרצאות מרתקות ועשירות וההתנסויות הקליניות תורמות רבות להתמקצעות ולהקניית כלים למתן ליווי מקצועי לאימהות בכל שלבי ההנקה…”  
אנה שיין, אחות
“שנתיים התחבטתי ברעיון ואחרי שיחה עם שלי הכל הסתדר. האפשרות להצטרף לקורס גם בדקה ה-91, הליווי הצמוד, הרגישות וכמובן המקצועיות חסרת הפשרות, עשו לי את הקורס למדהים, לא פחות…” 
נטלי כחלון
תמונת סיום קורס
דילוג לתוכן